Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody
4 październik - Żabieniec Stajnia EQUUS

Nasza stajnia

Wyobraź sobie miejsce, w którym wszystko jest naturalne, w którym koń z człowiekiem żyje w pełnej harmonii i zrozumieniu. Miejsce zaczarowane, oazę ciszy i spokoju, gdzie słowa: miłość, pasja, szacunek, zaufanie, harmonia, partnerstwo są podstawą relacji z końmi.

Takie miejsce istnieje i nazywa się Equus.

 

Nasza stajnia usytuowana jest w pięknym otoczeniu lasów, stawów i rzek. Tuż obok znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy, który zajmuje powierzchnię 6598 ha. W listopadzie został wyznaczony Piaseczyński Szlak Konny PTTK, który składa się z liczącej około 25 km „Pętli Lasów Chojnowskich” oraz z siedmiu szlaków łącznikowych.

W pobliżu stajni można znaleźć wiele atrakcji turystycznych m.in. małpi gaj, plac zabaw dla dzieci, „Spaloną polanę”- miejsce do biwakowania, organizowania wszelkiego rodzaju imprez, szlaki rowerowe oraz dla miłośników wędkowania – zarybione stawy.

Nasza stajnia została stworzona przede wszystkim z myślą o koniach, dlatego nade wszystko cenimy sobie dobrostan tych zwierząt.

Zapraszamy ludzi kochających konie, pragnących odpocząć w niepowtarzalnych plenerach z daleka od zgiełku miasta, miłośników zwierząt i pięknej przyrody.

Nasze konie

Wykonanie: AGINUS

powrót do góry

05-500 Piaseczno - Żabieniec, ul. Główna 48
694 865 183
zielinski8@o2.pl